Допоможіть
чому лікарі не рекомендують збивати температуру тіла, якщо вона нижча за 38 градусів?
Ответы
Ответ дал:
0
Підвищена температура тіла є захисною реакцією організму, яка допомагає йому боротися з інфекцією. Збивання температури тіла може призвести до зниження ефективності імунної системи і збільшення тривалості захворювання.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад