Будь ласка допоможіть написати твір (не дуже великий)на тему:Як ви розумієте вихованість як внутрішню інтелігентність.Даю 60 балів! срочно 

Ответы

Ответ дал: piratik8629
0

Відповідь:

   Вихованість — це не тільки ввічливість і привітність. Це й людяність. Це — бути серед людей Людиною. Для цього, насамперед, потрібно мати такі внутрішні якості, 3як щирість, доброта. Несподіваний життєвий конфлікт вихована людина розв'яже швидше з гумором, ніж з досадою.

   Зовнішня культура, поведінка людини не відділені глухою стіною від її внутрішнього, духовного світу. Слухання музики, споглядання творів мистецтва, читання книг — все це збагачує духовний світ людини, а значить, і сприяє вихованню.

  Але ввічливість чи вихованість це не є лише гарні манери, це набагато глибше почуття до оточуючих тебе людей. Це – повага, взаєморозуміння, тактовність у поведінці, скромність, стриманість та терплячість до чиїхось недоліків. Неправильно вважати, що для того щоб бути ввічливою людиною достатньо поступитися місцем в транспорті чи привітатися зі знайомим, цього замало, це не відкриває вашого внутрішнього світу, ваших справжніх почуттів до навколишніх чи навіть до самого себе.

   Ввічливість безпосередньо пов’язана з вихованням людини. З самого малечку ввічливості нас навчають батьки, вихователі, вчителі або ж навіть саме суспільство, так би мовити життя. Але без власного бажання та прагнення бути ввічливим важко досягти високих результатів та досягнень у вихованні.

  Для того щоб виховати в собі позитивні якості поведінки в суспільстві потрібно власне бажання, потрібно прикласти чи мало сил для досягнення поставленої мети, тут потрібна і самодисципліна.

  Давайте починати з малого, з простого привітання, слів подяки та підтримки, розуміння інших. Давайте виховувати в собі цю рису характеру, розвивати її, та вміти правильно застосовувати залежно від ситуації. Потрібно завжди залишатися людиною і пам’ятати хто така людина.

Пояснення:

Вас заинтересует