• Предмет: Математика
  • Автор: Ритка2008
  • Вопрос задан 1 год назад

Купили одну пачку печива за a грн і 3 кг помідорів за c гривень за 1 кг. Записати вартість покупки у вигляді виразу

Приложения:

Ответы

Ответ дал: ArtemXbox
1

Відповідь:а+ 3с

Покрокове пояснення:


Ритка2008: Дякую велике
ArtemXbox: Удачі в тесті)
Ритка2008: Дякую)
Вас заинтересует