• Предмет: Литература
  • Автор: baloganikoletta
  • Вопрос задан 2 месяца назад

7 клас
«Заповіт» Т. Шевченка став духовним гімном українського народу, а
Кобзаря нащадки нарекли Апостолом правди й свободи, бо кожен рядок
вірша пронизаний Правдою, у якому лунає заклик до Свободи.
«Ціле століття над Дніпровими кручами лунає «Заповіт» і є ньому різні
покоління висловлюють своє. Але навіть тоді, коли його просто записали на
плівку й прокоментували перед пуском він залишався клекотом одвіччого
джерела і вільною піснею для втомленої душі», - писав Євген Сверстюк.
Завдання: у формі висловлювання порівняйте свої враження від
«Заповіту» Т. Шевченка з висновком про цей твір Євгена Сверстюка. У
роботі використайте дієслова різних способів, дієприкметникові та
дієприслівникові звороти. У канву во вплітайте художні засоби, цитати із
вивчених або відомих поезій Т. Шевченка. Орієнтовний обсяг роботи -
2 сторінки.
ДАЮ 100 БАЛІВ

Приложения:

Ответы

Ответ дал: lizakobzar7
0

Объяснение:

"Заповіт" Тараса Шевченка - це надзвичайно потужний вірш, що звучить незмінно сильно та актуально протягом століть. Він став не лише поетичним шедевром, але й справжнім духовним гімном українського народу. Поет у своєму "Заповіті" закликає нащадків бути вільними та захищати свою Батьківщину, адже тільки воля і незалежність зроблять Україну великою.

Цей вірш, на мою думку, дійсно пронизаний Правдою. Він несе у собі глибокий патріотизм та віру в майбутнє України. Кожен рядок "Заповіту" вибухає справжньою емоцією та силою слів. Читаючи його, відчуваєш, як серце починає битися сильніше, і бажання боротися за свою країну зростає.

Євген Сверстюк правильно назвав Кобзаря "Апостолом правди й свободи". "Заповіт" - це не лише вірш, але й заклик до дії, до поступу, до захисту своєї землі. Цей вірш завжди залишається актуальним, незалежно від часу і обставин. Він завжди нагадує нам про нашу відповідальність перед минулими і майбутніми поколіннями.

Так, "Заповіт" - це не просто вірш, а символ нашої національної гідності та незалежності. Він продовжує вдихати життя в українську душу, нагадуючи нам про важливість залишатися вірними і вільними, незалежно від усіх викликів і перешкод.

"Заповіт" Тараса Шевченка є однією з найвидатніших поезій в українській літературі, яка назавжди ввійшла в історію як символ боротьби за свободу та гідність українського народу. Цей вірш вразив мене своєю силою та глибиною сприйняття справжньої правди.

У "Заповіті" кожен рядок дійсно пронизаний Правдою. Шевченко витрагічно висловлює свої бажання і надії для свого народу, закликаючи його боротися за свободу і гідність. Твір відкриває перед нами образ великого борця за національну незалежність, а також пропонує конкретні кроки і завдання для нащадків.

Євген Сверстюк дуже точно описав значення "Заповіту" у своєму вислові. Він називає цей вірш "клекотом одвіччого джерела" та "вільною піснею для втомленої душі", і це правда. "Заповіт" не просто вірш, це духовний ладунок, який допомагає нам знайти силу в боротьбі за права та свободу. Кожне покоління відчуває цю могутність і знає, що "Заповіт" завжди поруч, нагадуючи нам наші історичні коріння та завдання.

"Заповіт" Тараса Шевченка - це не лише великий поетичний шедевр, але й символ національної гордості та віри в світле майбутнє України. Цей твір завжди залишатиметься важливим для кожного українця і нагадуватиме нам про нашу відповідальність перед нацією та історією.

Вас заинтересует