Допоможіть будь ласка дуже треба!!!Запиши речення, підкресли прикладки, вкажи, чим вони виражені; поясни правила написання прикладок. А вночі вересень - чародій трусив з неба зорі, немов яблуня з райського саду. 2. Український степ по- своєму чарівний і величний. Його красу змалював ще великий Гоголь у повісті «Тарас Бульба». 3. Андрій навчається в Одеському національному університеті імені Мечникова. 5. Село Троянівка гніздиться в долині.6. Сонцепоклонник, Михайло Михайлович Коцюбинський, утвердив нові жанри в українській прозі початку ХХ століття.​

Ответы

Ответ дал: nazat201
4

Ось речення з підкресленими прикладками:

А вночі вересень - чародій трусив з неба зорі, немов яблуня з райського саду.

Український степ по-своєму чарівний і величний. Його красу змалював ще великий Гоголь у повісті «Тарас Бульба».

Андрій навчається в Одеському національному університеті імені Мечникова.

Село Троянівка гніздиться в долині.

Сонцепоклонник, Михайло Михайлович Коцюбинський, утвердив нові жанри в українській прозі початку ХХ століття.

Пояснення правил написання прикладок:

Прикладки — це частини мови, які додаються до іменників або прикметників, щоб дати додаткову інформацію про якусь ознаку, міру, обставину, спосіб, місце, час тощо. Вони вказують на якийсь ознаку, характеристику чи обставину предметів чи осіб. Прикладки можуть бути виражені як окремими словами, так і словосполученнями.

У поданому тексті прикладки вказані словами або словосполученнями, які додають додаткові ознаки, обставини або характеристики до іменників та прикметників. Наприклад, "по-своєму", "немов", "величний" - це прикладки, які вказують на обставини, характеристики, спосіб тощо.

Вас заинтересует