ЗАРУБІЖНА ЛФТЕРАТУРА❗️ТЕМА ТВОРЧОЇ РОБОТИ( високий рівень)❗️

Чому навчила вас балада Ф.Шиллера " Рукавичка"? Чи погоджуєтесь ви з діями Делоржа? Чому?

Ответы

Ответ дал: nkrivonos540
0

Відповідь:

Пояснення:

Балада Ф. Шиллера "Рукавичка" навчає нас важливому уроку про людську жорстокість та безсердечність. Ця історія показує, як Кунігунда, молода красуня, хотіла перевірити щирість почуттів свого лицаря Делоржа, а також розважитися. Вона навмисно кинула свою рукавичку в арену, яка впала прямо між хижаками.

Щодо дій Делоржа, він виконав виклик, вийшовши в коло і повернувши рукавичку без шкоди для себе. Це було вражаюче для двору, і Кунігунда подивилася на нього з обіцянкою в очах, але Делорж кинув рукавичку їй в обличчя і сказав, що він не цікавиться її вдячністю.

Я погоджуюся з діями Делоржа, оскільки він виявив справжню відвагу, виконуючи виклик. Однак, його реакція після повернення рукавички показує, що він не цінує поверхневу вдячність Кунігунди. Він зрозумів, що вона не любить його і не цінує його дії. Це підкреслює важливість щирості та поваги в стосунках.

Ця балада нагадує нам, що людське життя є надзвичайно цінним, і ми повинні поважати інших, не використовуючи їх для власних розваг або випробувань. Це також показує, що справжня любов та повага не можуть бути виміряні через небезпечні випробування або виклики.

Ответ дал: yurayunykh202
0

Ответ:

Балада відомого німецького поета Ф. Шиллера

Рукавичка переносить нас в епоху благородних лицарів і прекрасних дам. У палаці короля Франції

розважаються, спостерігаючи бій звірів на арені.

Виходить лев страшний

із гривою густою у всій красі. Потім сміливо вистрибнув тигр, але

побоявся зачепити короля звірів. Два леопарди прудкі в буянні мужнього

палу напали на тигра. Той бє їх лапою тяжкою.

Підводиться лев

і чути його могутній рев. Прогримів і став спокій; і, не давши волі

злобі рвучкій, люті лягли по короткім бою.

А гості очікують видовища. І раптом із балкона впала вниз до звірів

рукавичка дами. Юна красуня Кунігунда звертається до свого лицаря

Делоржа з велінням принести їй рукавичку на знак його вірності й любові. Мужній лицар іде й бере рукавичку і звірі не кидаються на нього. Молодий витязь повертається і кидає рукавичку своїй обраниці в лице, замість того, щоб піднести її зі словами любові.

Здається, рукавичка опинилася на арені не випадково. Юна красуня вирішила так жорстоко пожартувати, забувши, що піддає лицаря безглуздій смертельній небезпеці. Делорж не міг не прийняти виклик, це піддало б сумніву його сміливість. Але він зрозумів, що Кунігунда нелюбить його по-справжньому, і його життя для неї ніщо. Тому й покинув її, показавши привселюдно свою зневагу. Хоча в основу сюжету балади покладено конкретний історичний факт, який змалював письменник Сенфуа, ідея твору набуває широкого узагальнення ніщо не може бути ціннішим за людське життя. І легковажити цим не можна ні за яких обставин. Йоган Крістоф Фрідріх Шіллер народився

в Німеччині в той час, коли країна була поділена на дрібні

герцогства. У кожному мало місце беззаконня герцогів. У творах Шіллера,

який потерпав від подібного свавілля, порушувалась проблема деспотизму,

залежності однієї людини від волі іншої,

Викривався

цинізм тиранів. Темі людської гідності присвячено

баладу Рукавичка.

Вас заинтересует