21-22 Установіть, кому з героїв роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» належать репліки 1 - Чіпка 2 - Баба Оришка 3 - Грицько 4 - Галя А «Чоловік на те й уродився, щоб робити, а не лежати» Б «І яке воно тобі те щастя здасться, коли до всього я сама своїх рук не доложу, не поклопочуся біля всячини?» В «А моя рада така: який не є хазяїн, а все краще від наймитування… А що те земство невідоме, то воно кожному невідоме… Не було його – не знали й пани. Оже на те Бог чоловікові й розум дав, щоб всього дійти» Г «Нічого я у світі не хотів, тільки б хату теплу, жінку-любку та малу дитинку! А то б – усе мав…» Д «Мене мати привчила красти ще змалечку. Бувало, посадить мене, малого, коло себе, положить перед очима шматок хліба, – та й украдь у неї так, щоб не бачила!»

Ответы

Ответ дал: Olyun4ik
1

Відповідь: 1В, 2А, 3Г, 4Б, 0Д

кому з героїв роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» належать репліки

1. Чіпка - В. «А моя рада така: який не є хазяїн, а все краще від наймитування… А що те земство невідоме, то воно кожному невідоме… Не було його – не знали й пани. Оже на те Бог чоловікові й розум дав, щоб всього дійти» (Чіпка підбиває громаду обрати до земства не когось з панів, а селян)

2. Баба Оришка - А. «Чоловік на те й уродився, щоб робити, а не лежати» (так баба Оришка навчала малого Чіпку)

3. Грицько -  Г. «Нічого я у світі не хотів, тільки б хату теплу, жінку-любку та малу дитинку! А то б – усе мав…» (Така була життєва філософія Грицька)

4. Галя - Б. «І яке воно тобі те щастя здасться, коли до всього я сама своїх рук не доложу, не поклопочуся біля всячини?» (Дружина Чіпки відмовлялася взяти наймичку, щоб самій вести господарство і  піклуватися про коханого чоловіка)

0.Лушня (у варіантахвідповіді немає) - Д. «Мене мати привчила красти ще змалечку. Бувало, посадить мене, малого, коло себе, положить перед очима шматок хліба, – та й украдь у неї так, щоб не бачила!»

Пояснення:


Vitaliy6699: Я вже зробив, але відповіді співпадають, дякую все одно!
Вас заинтересует