Ответы
Ответ дал:
2
Південна Корея. Країна далека і незвілана. Все що ми про неї знаємо - це те , що там ідять рис і
маб
ть все. Але сьогодні я
аю намір розширити ваші знання щодо цієї країни за допомогою складання споживчого
кошика. Так як поняття "споживчий кошик" В
південній Кореї немає, я намагатимусь скласти
його сама.
Почнемо з їжі.
Основу складаю-Ора, пана КО, лба та
морепродукти, мʼясо, овочі, фрукти, яйця, напої, соєвий соус.
Майте на увазі : рис продається ЛИШЕ мішками по 10 кг. Ви ніде не знайдете рис вагою 1 кг (як у нас) . Соєвий соус продається по 2 л в пляшці, та
к споживае
великих
кількостях.
основному на продукти харчування витрачають від 1600 вон в день( з урахуванням кави та перекусів в ресторанах або магазинах). В місяць виходить від 450000 вон.
В таблиці представлено основний набір продуктів для пересічного мешканця країни (лише те , що купують додому, без урахування продуктів , які розглядаються далі).
Продукт
Кіл-ть
Ціна,
Яйця
12 шт
3300
Кімчі
170 гр
2250
Сіль
0,5 кг
1000
Цукор
0,5 кг
1880
Олія соняшникова
1 л
4000
Соєвий соус
2 л
5000
Масло вершкове
200 гр
4500
Хліб для тостів
420 гр
1900
Кетчуп
1 кг
1600
Почнемо з НАЙГОЛОВНІШОГО пункту споживчої корзини : рис та лапша .
Сказати що корейці їдять рис - нічого не сказати. З рису готують усе : основне, закуску, десерти. Для корейців рис - це як для українця борщ с хлібом, тобто УСЕ. На другому місті стоїть лапша - рамен. Коли лінь
варити рис, на допомогу приходить рамен: залив кип'ятком , почекав 5-10
хв. і готово. Смачно і швидко. Звичайно цими двома продуктами список не закінчується, але інші продукти споживаються набагато рідше.
Продукт
Кіл-ть
Ціна,
Рис
1 кг
3100
Перловка
1주
5000
Квасоля червона
1 кг
5000
Рисова лапша
1 кг
5200
Спагетті
1 кг
5100
Макарони "Рожки"
1 кг
9300
Рамен
1 шт
720
Рамен з м'ясом
1 шт
5900
маб
ть все. Але сьогодні я
аю намір розширити ваші знання щодо цієї країни за допомогою складання споживчого
кошика. Так як поняття "споживчий кошик" В
південній Кореї немає, я намагатимусь скласти
його сама.
Почнемо з їжі.
Основу складаю-Ора, пана КО, лба та
морепродукти, мʼясо, овочі, фрукти, яйця, напої, соєвий соус.
Майте на увазі : рис продається ЛИШЕ мішками по 10 кг. Ви ніде не знайдете рис вагою 1 кг (як у нас) . Соєвий соус продається по 2 л в пляшці, та
к споживае
великих
кількостях.
основному на продукти харчування витрачають від 1600 вон в день( з урахуванням кави та перекусів в ресторанах або магазинах). В місяць виходить від 450000 вон.
В таблиці представлено основний набір продуктів для пересічного мешканця країни (лише те , що купують додому, без урахування продуктів , які розглядаються далі).
Продукт
Кіл-ть
Ціна,
Яйця
12 шт
3300
Кімчі
170 гр
2250
Сіль
0,5 кг
1000
Цукор
0,5 кг
1880
Олія соняшникова
1 л
4000
Соєвий соус
2 л
5000
Масло вершкове
200 гр
4500
Хліб для тостів
420 гр
1900
Кетчуп
1 кг
1600
Почнемо з НАЙГОЛОВНІШОГО пункту споживчої корзини : рис та лапша .
Сказати що корейці їдять рис - нічого не сказати. З рису готують усе : основне, закуску, десерти. Для корейців рис - це як для українця борщ с хлібом, тобто УСЕ. На другому місті стоїть лапша - рамен. Коли лінь
варити рис, на допомогу приходить рамен: залив кип'ятком , почекав 5-10
хв. і готово. Смачно і швидко. Звичайно цими двома продуктами список не закінчується, але інші продукти споживаються набагато рідше.
Продукт
Кіл-ть
Ціна,
Рис
1 кг
3100
Перловка
1주
5000
Квасоля червона
1 кг
5000
Рисова лапша
1 кг
5200
Спагетті
1 кг
5100
Макарони "Рожки"
1 кг
9300
Рамен
1 шт
720
Рамен з м'ясом
1 шт
5900
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад