• Предмет: Математика
  • Автор: dollarsbunne
  • Вопрос задан 1 год назад

скільки коштує 6 кг печива, якщо ціна за 1 кг печива становить 19 1/6 грн? с объяснением пожалуйста ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: homenkomikola171
0

Ответ:

115 грн

Пошаговое объяснение:

19 1/6 • 6= 115

Відповідь 115 грн коштує 6 кг печива

Вас заинтересует