• Предмет: История
  • Автор: ostapcukhristina021
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Перед вами уривки з історичних текстів, які описують події Російської революції 1905-1907 років на Україні. Поставте їх у хронологічній послідовності та напишіть назви описаних подій. A) «...о 7 годині ранку третi роти 4-го і 5-го понтонних батальйонiв i військово-телеграфна рота 14-го саперного батальйону взяли рушниці, розібрали бойові патрони і, вишикувавшись у своїх так званих «жандармських>> казармах, вийшли на Московську вулицю і попрямували до миколаївських казарм, де розташовані першI двi роти згаданих понтонних батальйонів". Б) « ...Висловлюючи свою скорботу з приводу «смут і хвилювань», що охопили державу, государ визнає необхідним «Об'єднати діяльність вищого уряду». на обов'язок якого вiн покладає «виконання непохитноï нашої волі: 1) дарувати населенню непорушнi основи цивільної свободи на засадах недоторканності особи, свободи совiстi, слова, зборiв i спілок. 2) ... залучити тепер же до участі в Думі ті класи населення, що нинi зовсім позбавлені виборчих прав, надавши засим ... й загального виборчого права.... 3) установити, як непорушне правило, щоб нiякий закон не міг сприйнятн силу без схвалення Державної Думи і щоб виборним від народу забезпечена була можливiсть дiйсної участі в нагляді за закономірністю дiй поставленоï вiд нас влади». B) «...на чолi керування панцирника стоить комiсiя з кількох обраних усiсю командою матросв Можна було догадуватися, що комiсiя виробляє якийсь план, який так або iнакше буде зв'язаний з подіями в Одесі. Тим часом від берега стали простувати до панцирника шлюпки i яхти з найрізноманітнішою публікою... Звідусіль неслися поклики: ..... Хай живуть вiльнi матроси! Хай живе народне правління!» та інше. З помосту від часу до часу гриміло «Ура!>> 3​

Ответы

Ответ дал: Austerlitz
1

Відповідь:

Перед вами уривки з історичних текстів, які описують події Російської революції 1905-1907 років на Україні. Поставте їх у хронологічній послідовності та напишіть назви описаних подій: В, Б, А.

Пояснення:

  • B) «...на чолi керування панцирника стоить комiсiя з кількох обраних усiсю командою матросв Можна було догадуватися, що комiсiя виробляє якийсь план, який так або iнакше буде зв'язаний з подіями в Одесі. Тим часом від берега стали простувати до панцирника шлюпки i яхти з найрізноманітнішою публікою... Звідусіль неслися поклики: ..... Хай живуть вiльнi матроси! Хай живе народне правління!» та інше. З помосту від часу до часу гриміло "Ура!""

27 червня 1905 року. Повстання панцерника «Князь Потьомкін Таврійський» в Одесі

----------------------------------------------------------

  • Б) " ...Висловлюючи свою скорботу з приводу «смут і хвилювань», що охопили державу, государ визнає необхідним «Об'єднати діяльність вищого уряду». на обов'язок якого вiн покладає «виконання непохитноï нашої волі: 1) дарувати населенню непорушнi основи цивільної свободи на засадах недоторканності особи, свободи совiстi, слова, зборiв i спілок. 2) ... залучити тепер же до участі в Думі ті класи населення, що нинi зовсім позбавлені виборчих прав, надавши засим ... й загального виборчого права.... 3) установити, як непорушне правило, щоб нiякий закон не міг сприйнятн силу без схвалення Державної Думи і щоб виборним від народу забезпечена була можливiсть дiйсної участі в нагляді за закономірністю дiй поставленоï вiд нас влади"

17 жовтня 1905 р.. Публікація "Маніфесту про вдосконалення державного ладу".

----------------------------------------------------------

  • A) "...о 7 годині ранку третi роти 4-го і 5-го понтонних батальйонiв i військово-телеграфна рота 14-го саперного батальйону взяли рушниці, розібрали бойові патрони і, вишикувавшись у своїх так званих "жандармських" казармах, вийшли на Московську вулицю і попрямували до миколаївських казарм, де розташовані першI двi роти згаданих понтонних батальйонів".

Ця подія відбулася 18 листопада 1905 р. Це виступ саперів проти царської влади.

----------------------------------------------------------

#SPJ1

Вас заинтересует