• Предмет: Литература
  • Автор: nastyalevchenko144
  • Вопрос задан 3 месяца назад

допоможіть будь ласка ​

Приложения:

holubmark: закрпеи может комуто поможет

Ответы

Ответ дал: holubmark
1

Ответ:

не блогодари

Объяснение:

На мою думку, людське суспільство — це не ве­личезний натовп стандартних «я», а нескінченна кількість своєрідних і неповторних світів. (Теза.)

По-перше, кожна людина — це неповторна особистість, яка має власну думку, мрії, почуття та переживання, свій погляд на світ. І це чудово! Хто ж захоче бачити поруч із собою свою точну копію? (Перший аргумент.)

Прикладом цього може бути твір Олександра Довженка «Зачарована Десна». У кожній людині письменник бачить її особливий всесвіт, харак­тер, талант. Ніхто не вмів так гарно, як дід, збирати в лісі гриби і ягоди, розмовляти з усім живим. Мати найбільше любила саджати щось у землю, щоб «проізростало». Прекрасним у сво­їй доброті, щирості й любові постає батько. З доброзичливим гумором виписаний образ праба­би, яка за найменшу дрібницю любила всіх прокли­нати. (Приклад із художньої літератури.)

По-друге, цілком природно, що кожен прагне індивідуальності. Якщо в нас зникне бажання ви­ділитися серед інших, суспільство стане сірим і нецікавим. Щоб розкрити свої таланти, люди беруть участь у різних конкурсах, оглядах, фес­тивалях. (Другий аргумент.)

Згадаймо відомий пісенний конкурс Євробачен­ня. Першу перемогу для України здобула Русла­на Лижичко, вразивши світ піснею «Дикі танці» та її етнографічною постановкою. Через декілька років друге місце на цьому конкурсі посіла Вєрка Сердючка. Вона була оригінальною саме тому, що виступала в жанрі пародії. А у 2008 році непере­вершена Ані Лорак знову порадувала нас високими балами, що визначило другу позицію її виступу на Євробаченні. (Приклад із суспільного життя.)

Отже, чим більше будуть різнитися наші всесвіти, тим більше ми будемо знати й уміти. Люди повинні дотримуватися певних законів, але при цьому не губити себе, свій окремий світ. (Висно­вок.) (237 слів.)

Приклад 2.

Вас заинтересует