Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:
а) 4м : 2хв = 2 м/хв - це швидкість
б) 25 км : 4год = 6 1/4 = 6,25 км/год - це швидкість
в) 280грн : 7 м = 40 грн/ м - це ціна одного метра
г) 12 грн : 5кг = 2,4 грн/ кг - це ціна(вартість) одного кг
д) 6д : 3хв = 2д/хв - це продуктивність праці ( кількість деталей за хвилину)
е) 50стор : 2 год = 25стор/ год - це продуктивність праці.
polinanovokresennaa:
спасибо
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад