• Предмет: История
  • Автор: bogdanazaremska7
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Dam 200 balov help me Чи мали місце у зазначених випадках правовідносини? а) Учень заплатив 4 гривні за проїзд у маршрутному таксі й отримав кви- ток на проїзд від водія. б)Семен та світлана одружилися, взявши шлюб у церкві в) за порушення партійної норми дисціпліни з партії виключили двох її членів г) батько оформив доньці доручення на право володіння власним автомобілем​

Ответы

Ответ дал: saidbeksatvaldiev10
0

Ответ:

а) Учень заплатив 4 гривні за проїзд у маршрутному таксі й отримав квиток на проїзд від водія.

У даному випадку, між учнем і водієм маршрутного таксі виникають правовідносини. Учень став платником за отримання послуги перевезення, а водій у свою чергу запропонував еквівалентну комерційну послугу, видаючи квиток на проїзд.

б) Семен та Світлана одружилися, взявши шлюб у церкві.

Церемонія шлюбу, взята у церкві, є релігійною відправою, і хоча її супроводжує взаємобічна заява двох осіб і свідоцтво про одруження видане церквою, юридичною дієвістю вона не наділяється. Щоб шлюб мав юридичну силу, потрібно реєстрацію шлюбу у цивільному стані.

в) За порушення партійної норми дисципліни з партії виключили двох її членів.

У цьому випадку, між партією і її членами виникають правовідносини. Партія, як основана на внутрішніх правилах, може встановлювати свою дисципліну та санкції за її порушення. Виключення з партії вважається однією з таких санкцій.

г) Батько оформив доньці доручення на право володіння власним автомобілем.

У цьому випадку між батьком і донькою можуть виникати правовідносини, пов'язані з оформленням доручення на право володіння автомобілем. В рамках цього доручення батько надає доньці право володіти, користуватися та розпоряджатися автомобілем, при цьому власність на автомобіль залишається у батька.

Усі вище зазначені випадки мають правовий характер і перешкоджають виникненню правовідносин між відповідними сторонами.

Вас заинтересует