Міні твір «ні булінгу»

Ответы

Ответ дал: svetlyachokciv1
1

Ответ:

Объяснение:

Нещодавно, з метою протидії насилля в учнівському середовищі та вироблення стратегії щодо запобігання булінгу, фахівці із соціальної роботи комунального закладу «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради Л.Овчарова та С. Стасько спільно із фахівцем Чигиринського бюро безоплатної правової допомоги О.Кривошеєю провели інформаційно-просвітницький захід для учнів 6 класу Чигинського НВК №3 на тему: “Булінг. Протидія булінгу в школі та за її межами”.

Під час зустрічі було охарактеризовано різні види булінгу, зокрема, фахівці зупинились на особливостях психологічного та кібербулінгу (новий вид булінгу, який виник з приходом в наше життя соціальних мереж: образливі повідомлення з погрозами, відредаговані фотографії, блокування акаунтів, навіть шантаж), обговорили важливі аспекти даної теми. Діти були ознайомлені з видами булінгу, статистикою булінгу в Україні та світі, причинами його виникнення та наслідками.

Фахівці детально розповіли про відповідальність, встановлену за булінг, за приховування випадків його виникнення. Також наголосили на відповідальності за його вчинення, встановленим законодавством України.

Метою таких заходів є розвиток навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, формування знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет, недопущення виникнення негативних проявів в учнівському середовищі та за його межами.

Вас заинтересует