для поливу городу за 12 днів роботи використали 360 л води.Скільки літрів потрібно для поливу городу протягом 15днів,якщо щоденно витрачали збільшилася на 5 л?
Ответы
Ответ дал:
12
360х15/12+(5х15)=525л
redzyuk2003:
по дейстиям
Где 1 дия?
Я ришыла так : 1)330:15=22 (л)-за 1 день
2) 22+7=29 (л)будуть використовувати за 1 день
3)9×29=261 (л)-потрібно води
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад