Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
36грн
Пошаговое объяснение:
Якщо 1 кг печива коштує 23 грн то 23×9=207
639-207=432
432÷12=36
Відповідь: 36грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад