Напишіть розповідь (5-6 речень) про віртуальну мандрівку Україною. Використовуйте іменники із суфіксом -ин-, утворені від прикметників на -ський, -цький. Наприклад: Полтавщина, Вінниччина. За потреби скорис- тайтеся довідковими джерелами
Ответы
Ответ дал:
10
Під час віртуальної мандрівки Україною, я спочатку потрапив у Чернігівщину, де захоплювався панорамою рівнин і зеленіючих лісів. Потім відправився до Львівщини, де занурився у багатогранну культурну спадщину міста Львова. Перебуваючи на Волині, я захоплювався засніженими лісами і річками, що сплітаються у її мальовничій природі. Водночас на Вінниччині я захоплювався виноградниками та чудовими пейзажами затишних сіл. Відвідуючи Полтавщину, я побачив безкрає поля і неймовірні сонячні ланцюги, що змиваються вдалекій горизонт.
bojcukb2:
а мож про іванофранківську обл
Івано-Франківщина — надзвичайно чарівний куточок величної України. Віртуальна мандрівка цим регіоном зачаровує своєю багатогранністю та барвистістю. З піднесених вершин Карпат відкривається захоплюючий панорамний краєвид, що вражає своєю природною красою. Заповідні ліси, річки та озера створюють неймовірну атмосферу миру та гармонії з природою.
МОЖНА ПРО ФАЙНЕ МІСТО ЛЬВІВ
Да єто жоско
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад