ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, ДАМ 100 БАЛЛОВ!!!!

1 Прочитати текст, скласти план.
2. Записати докладний переказ тексту.
3.Виконати творче завдання до переказу .(це власне висловлення; обсяг - 0.5 сторінки) : Складіть програму “Важливість пізнати себе та вибір професії за покликанням”

1.

Як знайти своє покликання
Невдовзі кожен з нас має обрати фах, який має визначити долю. Як же страшно помилитися у виборі майбутньої професії! Саме цей вибір для плину нашого життя цілком може стати вирішальним.
Ви помічали, як багато навколо нас халтурників і невмійків? Якщо невмійко – це той, хто чогось не вміє, але може ще колись навчитися, то халтурник – це людина, усвідомлено байдужа до своєї праці. Халтурник – це безвідповідальний і ледачий ремісник, який так і не став і вже не стане майстром.
Кажуть, що майстер – це той, хто знайшов своє покликання у праці. А ще кажуть, що справжнього майстра характеризують три ознаки. Перша – це високе професійне вміння, володіння тими прийомами, які забезпечують щонайвищий рівень роботи. Друга ознака – це творче ставлення до праці, своєрідний і неповторний “почерк”. Це те, що все виконане майстром робить неповторним, а самого майстра – незамінним. І, нарешті, третьою ознакою справжнього майстра є його прагнення прислужитися людям, бути їм по-справжньому корисним.
Ви можете заперечити: хіба ота корисність така вже необхідна? Навчився щось робити вправно, то й роби! Аби платили побільше. Та виявляється, все не так просто. Якщо праця майстра не є корисною людям, то й майстерність виявиться позбавленою смислу, навіть може суперечити інтересам людей, стати аморальною.
Кому спаде на думку визнати майстром кишенькового злодія? Або славетного шахрая,“великого комбінатора” Остапа Бендера? Або здібного вченого – героя роману Герберта Уеллса “Людина-невидимка”, який і не думав про те, щоб його відкриття стало для людей корисним.
Знайти своє покликання – значить виявити себе у праці, яка найкраще відповідала б складові душі, нахилам, здібностям. Пам’ятаєте ідею“сродної праці” Григорія Сковороди?
Самим лише навчанням створити майстра неможливо. Необхідна гармонія особистості з обраною професією. Тобто відповідність того, чого людина прагне, з тим, на що ця людина спроможна.
Як було б прикро поповнити собою лави узаконених дипломами немайстрів! Щоб цього не сталося, потрібно одне: правильно обрати професію, відчувши своє покликання. А для цього необхідно навчитися правильно оцінювати себе. Це тільки на перший погляд просто, а насправді – немає нічого складнішого. Отже, пізнай себе – і знайдеш своє покликання.​

Ответы

Ответ дал: nastya5056
1

Ответ:

План:

1. Вступ: Проблема вибору професії і її вплив на життя.

2. Основна частина:

- Розрізнення між халтурниками, невмійками і справжніми майстрами.

- Ознаки справжнього майстра: високе професійне вміння, творче ставлення та прагнення служити людям.

- Приклади різних видів майстрів і їхнього впливу на суспільство.

3. Заключення: Важливість знаходження свого покликання у праці для досягнення успіху і задоволення від власного життя.

Докладний переказ:

Текст наголошує на важливості правильного вибору професії, яка визначатиме наше майбутнє. Він розрізняє халтурників і невмійків від справжніх майстрів, які мають високе професійне вміння, творчий підхід та прагнення служити іншим. Також наводить приклади різних майстрів, їхнього впливу на суспільство і закликає знаходити своє покликання у праці.

Творче завдання:

Програма "Важливість пізнати себе та вибір професії за покликанням":

1. Введення:

- Акцент на тому, як важливо зрозуміти свої нахилі та здібності.

2. Розділ "Пізнання себе":

- Організація тестів та діалогів для визначення особистих інтересів та цінностей.

- Рекомендації щодо самоаналізу та виявлення сильних сторін особистості.

3. Розділ "Вибір професії за покликанням":

- Підкреслення важливості зв'язку обраної професії з власним покликанням.

- Проведення семінарів та майстер-класів для виявлення індивідуальних потреб.

4. Розділ "Практичні кроки":

- Надання конкретних порад щодо вибору освіти та кар'єрних шляхів.

- Стимулювання саморозвитку через професійні курси та навчальні програми.

5. Заключення:

- Заклик до самопрофесійного зростання та пошуку задоволення у вибраній сфері.

Ця програма спрямована на допомогу індивідам у виявленні свого покликання та виборі професійного шляху, сприяючи гармонії між особистістю та обраною діяльністю.


nastyakucher5: спасибо большое
Вас заинтересует