напишіть вільне есе на 1,5-2 сторінки(вправа 7)

Приложения:

Ответы

Ответ дал: leragluhovskaya931
1

Сім чудес України"

Україна – країна з величезною кількістю історичних та природних багатств. Серед численних видатних об’єктів, які прикрашають цю країну, є сім чудес України, які захоплюють своєю красою, величчю і історією. Одним із них є Пам’ятка світової спадщини ЮНЕСКО – Києво-Печерська Лавра. Мрія кожного мандрівника – відвідати це місце, де сплітаються віра, історія та природа.

Олешківські піски-це природна пустеля України, яка розташована в Херсонській області. Для цього місця характерні своєрідні флора і фауна.

Національний парк "Софіївка", що в Умані-це шедевр світового садово-паркового мистецтва кінця XVII — початку XIX століть. Щорічно його відвідують близько 150 тисяч людей це дуже мальовниче місце, яке приваблює всі верстви населення нашої країни своєю красою. Планую відвідати це місце влітку.

Озеро Синевир високогірне озеро, яке приваблює туристів не лише своєю красою, а й цілющими властивостями. Вранці біля озера рекомендують прогулюватися тим, у кого є захворювання дихальної системи. Та й чисто блакитна водна глибінь манить своїми "чарами", це озеро вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22—24 м

Відвідуючи Хотинську фортецю, ви ніби поринаєте в історичну давнину, в добу козаків. В такому місці відчуваєш себе у безпеці і жодні " татари" не страшні!

Острів Хортиця — найбільший острів на Дніпрі, розташований поблизу Запоріжжя, нижче Дніпровської ГЕС. Унікальний природний та історичний комплекс. 

Бузький Гард — національний природний парк в Україні, в межах Миколаївської області, на річці Південний Буг. Окрім цінності як об'єкт заповідного фонду Бузький Гард має також великий інтерес як об'єкт історичної спадщини, оскільки саме в цьому місці був центр Бугогардівської паланки Війська Запорозького часів Нової Січі (1734—1775 рр.).

Вас заинтересует