• Предмет: История
  • Автор: ignatk6350
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Помогите пожалуйста

Почему Италия,Германия,Япония стали милитаристскими в 30-ые годы

Ответы

Ответ дал: h411
1

Відповідь:

Політика милітаризму, яка стала характерною для Італії, Німеччини та Японії в 1930-их роках, була визначена рядом причин, які відображали політичні, економічні та соціокультурні реалії того часу.

Економічна нестабільність: В умовах економічних труднощів, що спостерігалися в результаті Великої депресії, керівництва цих країн шукали способи виходу із кризи через мобілізацію військових ресурсів. Розвинені військово-промислові комплекси стали важливими факторами економічного відновлення.

Політична нестабільність: Всі три країни переживали політичні турбуленції і кризу демократії. Милітаристські режими вирізнялися авторитаризмом і домагалися сильної влади для зміцнення суспільства.

Націоналістичні ідеї: Всі три країни переймались ідеями націоналізму і вірили в свою винятковість та переваги над іншими націями. Милітаризм і військова міць стали для них важливими елементами забезпечення національної безпеки.

Територіальні амбіції: В намаганнях здобути додаткові ресурси та вплив, ці країни ведли агресивну зовнішню політику, використовуючи військові конфлікти та розширення територій.

Фашизм та шовінізм: У Італії та Німеччині були встановлені фашистські режими (під керівництвом Муссоліні та Гітлера відповідно), які прагнули до політичної і соціальної єдності через мілітаризацію суспільства. В Японії велику роль відігравали ідеї шовінізму та військового державизму.

Пояснення:

В цілому, милітаризм у цих країнах виникав як відповідь на труднощі, що виникли в роки економічної депресії та політичної нестабільності, і виявився однією з передумов Другої світової війни.

Ответ дал: starlightmeow
1

Відповідь:

.

Пояснення:

сколько завоеваний было...

Япония

1931г. - оккупация части Китая (Маньчжурии)1932-1933гг. - захват ещё 2-х провинций Китая

1937г. - захват большей части Китая и Пекина, необъявленная японо-китайская война.

Германия:

1936г. - ввод войск в демилитаризованную Рейнскую зону

1936-1939гг - интервенция против Испанской республики1938г. - захват (аншлюс) Австрии1938г. - захват Судетской области Чехословакии

1939г. - захват всей Чехословакии

1939г. - захват г. Мемеля (Клайпеды) и Мемельской областью у Литвы

1939г. - нападение и захват большей части Польши.

Италия:

1935-1936гг. - нападение и захват Эфиопии

1936-1939гг. - интервенция против Испанской республики

1939г. - захват Албании.

Вас заинтересует