Вантаж масою 100 г висить на тросі. Модуль сили натягу троса дорівнює (g = 10 м/с²) ... a) 100 H: б) 1 H; в) 100 Н: г) 0,1 Н.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1H
Объяснение:
Дано:
m=100г=0,1кг
g=10м/с²
=====
F-?
F=mg=0,1*10=1H
Ответ дал:
0
Ответ: б) 1 H
Объяснение:
Дано:
m = 100г =0,1кг
g = 10м/с²
Найти: F-?
Згідно другого закону Ньютона F = ma. У цьому випадку маємо, де
а = g, тоді
F = m * g = 0,1 * 10 = 1H
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад