• Предмет: Право
  • Автор: yakubovichdima215
  • Вопрос задан 3 месяца назад

. Студент п'ятого курсу університету киянин Л. одружився зі своєю однокурсницею Р., яка приїхала на навчання із Закарпаття. Батьки Л. дали згоду на шлюб. Батьки Р. на весілля не приїхали, пояснюючи це транспортними складнощами. Після реєстрації шлюбу Р. була прописана в квартирі чоловіка Л., але майже не бувала там. Постійні сварки з Л. та його батьками, відмова брати участь у веденні домашніх справ призвели до швидкого погіршення відносин. Вже через 7 місяців постало питання про неможливість сімейного життя. Що можна порадити чоловіку Л., щоб вийти зі складної ситуації з найменшими втратами, адже дружина Р. вимагає поділу майна та житлової площі?​

Ответы

Ответ дал: fctdgsygfdhngfxzgsac
0

Рекомендації чоловіку Л.

У першу чергу, Л. слід спробувати домовитися з дружиною Р. про мирний розлучення. Для цього йому необхідно провести з нею розмову, в якій він повинен пояснити, що їхні стосунки не складаються, і що він вважає розлучення єдиним можливим виходом з ситуації.

У розмові Л. слід уникати образ і звинувачень. Він повинен сконцентруватися на тому, що їхні стосунки не приносять нікому щастя, і що розлучення буде найкращим рішенням для обох.

Якщо Р. не погодиться на мирний розлучення, то Л. буде змушений звернутися до суду.

У суді Л. може наполягати на наступному:

  • На тому, що квартира є його особистою власністю. Це можливо, якщо квартира була придбана Л. до шлюбу або на його кошти після шлюбу.
  • На тому, що Р. має право на компенсацію за вартість її частки у спільному майні. Якщо квартира є спільною власністю, то Р. має право на компенсацію за вартість її частки. Однак, розмір цієї компенсації буде залежати від того, хто і в якій мірі вносив кошти на придбання квартири.
  • На тому, що Р. не має права на житло. Це можливо, якщо Р. має інше житло, в якому вона може проживати.

У разі, якщо суд визначить, що квартира є спільною власністю, то Л. і Р. будуть поділяти її в рівних частках. У цьому випадку Л. буде потрібно виплатити Р. компенсацію в розмірі половини вартості квартири.

Якщо суд визначить, що квартира є особистою власністю Л., то Р. не буде мати права на неї. У цьому випадку Р. буде потрібно виселитися з квартири.

Щоб уникнути виплати компенсації Р., Л. може запропонувати їй укласти мирову угоду. У мировій угоді можна зазначити, що Р. відмовляється від права на компенсацію, а Л. зобов'язується виплатити їй одноразову грошову компенсацію в певному розмірі.

Вас заинтересует