• Предмет: Физика
  • Автор: 0808foxy
  • Вопрос задан 1 год назад

Для плавлення шматка парафіну масою 500г взятого при температурі плавлення потрібно 75кДж тепла. Знайдіть питому теплоту плавлення парафіну

Ответы

Ответ дал: katya250511
1

Ответ:

Для знаходження питомої теплоти плавлення парафіну (Qp), використовують відомі дані:

Маса парафіну (m) = 500 г = 0.5 кг

Теплота плавлення парафіну (Q) = 75 кДж = 75000 Дж

Використаємо формулу:

\[ Q_p = \frac{Q}{m} \]

Підставимо значення:

\[ Q_p = \frac{75000 \, \text{Дж}}{0.5 \, \text{кг}} \]

\[ Q_p = 150000 \, \text{Дж/кг} \]

Отже, питома теплота плавлення парафіну дорівнює 150000 Дж/кг.


0808foxy: Поможешь решить еще одну задачку у меня в профиле?
Вас заинтересует