Малюкбол - це дитяча спортивна гра, яка поєднує в собі елементи футболу, баскетболу та регбі. Гра була створена в Японії в 1967 році і швидко поширилася в інших країнах Азії, Європи та Америки.

Назва гри "малюкбол" походить від японських слів "малюк" (яп. ко) і "мяч" (яп. хіробу). Гра була створена для дітей молодшого віку, щоб вони могли займатися спортом і отримувати задоволення від гри.

Гру "малюкбол" створив японський педагог і тренер Кендзі Окуяма. Він вважав, що діти молодшого віку не можуть повноцінно грати в футбол, оскільки він вимагає значної фізичної підготовки. Тому він розробив нову гру, яка була більш доступною для дітей.

Окуяма назвав гру "малюкбол" в 1967 році. Він представив її в Японії, і вона швидко стала популярною серед дітей.

Гра "малюкбол" була створена в Японії. У 1970 році вона була представлена в інших країнах Азії, а в 1980-х роках поширилася в Європі та Америці.

Коли перший раз зіграли?

Перший матч з малюкболу був зіграний в Японії в 1967 році. У ньому взяли участь дві команди з десяти гравців кожна. Гра закінчилася з рахунком 2:2.

Правила гри

Гра "малюкбол" проводиться на полі розміром 40 на 20 метрів. У кожній команді по десять гравців. Гра триває два тайми по 15 хвилин.

Мета гри - забити м'яч у ворота суперника. М'яч можна бити ногами, руками, грудьми та головою.

Гравці не можуть бити по м'ячу ногою з-за голови. Також вони не можуть штовхати один одного і блокувати удари.

Гра "малюкбол" - це веселий і захоплюючий вид спорту, який підходить для дітей будь-якого віку. Гра допомагає дітям розвивати фізичні навички, командний дух і координацію.