• Предмет: Математика
  • Автор: leratretakova89
  • Вопрос задан 1 год назад

За 1 1/7 кг апельсинів заплатили 64 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів?

Ответы

Ответ дал: Ivan19074
1

Ответ:

56 грн

Пошаговое объяснение:

1 1/7 = 8/7 (кг) - купили апельсинiв

64 : 8/7 = 56 (грн) - коштує 1 кг

Отож В: 56 грн


leratretakova89: СПАСИБО!!!!!
Вас заинтересует