• Предмет: Право
  • Автор: p75oksana75
  • Вопрос задан 3 месяца назад

4. Громадяни М. та П. прийняли рішення про розлучення та звернулися до суду. Неповнолiтнiй син, за спільним рішенням, мав залишитися з матір'ю М., але виникла суперечка щодо розподілу майна. Чоловік П. зазначив, що він протягом цього часу працював на двох роботах, отримуючи досить велику заробітну плату, саме за його рахунок було придбано сучасну баллов апаратуру, побудовано дачу. У той же час дружина М. деякий час не працювала, була домогосподаркою. У зв'язку з цим П. вимагав виділити дружині М. 1/3 майна, а iншi 2/3 залишити за ним. Яким має бути рішення суду?​

Ответы

Ответ дал: bankai32
1

Ответ:

Рішення суду у подібних справах зазвичай базується на принципах справедливості та здорового глузду. Ураховуючи, що шлюб – це партнерська угода, виходження заміжжя часто передбачає розподіл майна за заслугами обох партнерів.

1. Заробітна плата, з якої було придбано майно, може бути врахована як спільний внесок у справі розподілу майна.

2. Зважаючи на те, що син залишається з матір'ю, суд може врахувати це обставину при розподілі майна.

3. Суд може визначити справедливий розподіл, враховуючи обставини кожного з подружжя та їхні внески в придбання та покращення майна.

Загальний принцип – спроба знайти компроміс, який враховує інтереси обох сторін та забезпечує справедливий розподіл майна.

Вас заинтересует