• Предмет: Химия
  • Автор: fguygko
  • Вопрос задан 1 год назад

Мідний купорос масою 20 г розчинили у воді масою 100 г. Масова частка (у відсотках) купрум(ІІ) сульфату в добутому розчині становить

Ответы

Ответ дал: IlVG
1

Ответ:

≈10,7

Объяснение:

Дано :

m(мід)=20г

m(вода)=100г

w-?

w(мід)= m(мід)/m(розч)=20/100≈10,7

Вас заинтересует