ребята срочно!!! дам 40 балов
"У воді масою 320г розчинили сіль масою 80г Вкажіть масову частку солі в розчині"
Ответы
Ответ дал:
1
Масова частка солі у розчині обчислюється як співвідношення маси солі до загальної маси розчину.
Масова частка солі = (Маса солі / Загальна маса розчину) * 100%
У цьому випадку:
Маса солі = 80 г
Загальна маса розчину = 320 г
Масова частка солі = (80 г / 320 г) * 100% = 0.25 * 100% = 25%
Отже, масова частка солі у розчині становить 25%.
Масова частка солі = (Маса солі / Загальна маса розчину) * 100%
У цьому випадку:
Маса солі = 80 г
Загальна маса розчину = 320 г
Масова частка солі = (80 г / 320 г) * 100% = 0.25 * 100% = 25%
Отже, масова частка солі у розчині становить 25%.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад