Для консервування овочевого салату мама придбала 14 кг баклажанів та
7 кг помідорів. Яка ціна 1 кг баклажанів, якщо вартість всієї покупки 770
грн, а 1 кг помідорів коштує 30 грн?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ: Відповідь: 40
Пошаговое объяснение:
Спочатку Знаходимо скільки коштує 7 кг Помідорів
1) 30×7=210(загальна ціна помідорів)
Тепер віднімаємо ціну помідорів від загальної ціни
2) 770-210=560(ціна 14кг баклажанів)
Тепер ділимо вартість 14 кг баклажанів на 14
3) 560÷14=40грн( коштує 1 кг баклажанів)
Ответ дал:
0
7*30++*14=770
210+14x=770
14x=770-210
14x=560
x=40
210+14x=770
14x=770-210
14x=560
x=40
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад