• Предмет: Математика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 1 год назад

Для консервування овочевого салату мама придбала 14 кг баклажанів та
7 кг помідорів. Яка ціна 1 кг баклажанів, якщо вартість всієї покупки 770
грн, а 1 кг помідорів коштує 30 грн?

Ответы

Ответ дал: klemlya
0
7•30=210
770-210=560
560:14=40 грн 1 кіло баклажанів
Вас заинтересует