Для консервування овочевого салату мама придбала 14 кг баклажанів та
7 кг помідорів. Яка ціна 1 кг баклажанів, якщо вартість всієї покупки 770
грн, а 1 кг помідорів коштує 30 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
7•30=210
770-210=560
560:14=40 грн 1 кіло баклажанів
770-210=560
560:14=40 грн 1 кіло баклажанів
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
8 лет назад