1.Як забезпечити безпеку на дорогах
2.Заходи безпеки під час подорожі на велосипеді .
3.Види кровотеч домедична допомога​

Ответы

Ответ дал: MrFunDie
0

Ответ:
1. Поясніть дитині, що переходити дорогу можна тільки на го знака. Поясніть дитині, що переходити дорогу можна тільки на пішохідному переході.

12. Не поспішай

Дитина може поспішати, щоб наздогнати когось на вулиці або потрапити кудись вчасно. Це може бути небезпечно для неї. Навчіть дитину таких правил:

дитина не повинна поспішати, коли сідає в машину або виходить з неї — це може бути небезпечно;

коли дитина йде за руку з вами, вона не повинна відволікатися або тягнути вас у якийсь бік;

коли дитина сама йде вулицею, вона не повинна поспішати;

дитина не повинна сама відкривати двері автомобіля, а тільки після того, як ви їй дозволите;

дитина не повинна грати або пустувати в салоні автобуса або на проїжджій частині.
2. Шолом

Дискусій щодо цього предмету захисту є багато, але одне беззаперечно – він мав би бути у кожного (особливо у дітей).

При виборі шолому основний акцент потрібно ставити на те:

щоб він був Вашого розміру і добре «сидів» на голові;

щоб ремні застібалися надійно;

щоб шолом був комфортним та легким.

Велосипед

Задля підвищення безпеки повинен бути оснащений:

гальмами – передні та задні  (за виключенням велосипедів з фіксованою передачею, де гальмування відбувається  за рахунок зворотнього ходу педалей. Обираючи такий тип велосипеда Ви значно знижуєте рівень безпеки під час їзди).

дзвінком або сигналом;

засобами освітлення (для їзди вночі);

задньою мигалкою чи відбивачем червоного кольору (також жовтими відбивачами на педалях, якщо дозволяє конструкція)
  Декілька правил безпечної їзди

Малюки повинні кататися у безпечних для цього місцях (стадіони, майданчики, парки та в інших місцях). По дорозі на велосипедах мають право їздити діти від 14 років.

Повороти потрібно показувати рукою(вліво-вправо). Гальмування – руку вверх.
Вночі потрібно вмикати ліхтарі та мигалки. Їзда без світла є однією із найпоширеніших причин ДТП з летальними наслідками.

Забороняється рух по проїжджій частині, коли є велодоріжка.

Велосипедист має право переїжджати ТІЛЬКИ велосипедний переїзд, що з’єднує велодоріжки між проїжджою частиною. У випадку наявності лише пішохідного переходу велосипедист повинен злізти з велика і перейти дорогу везучи його поруч.

Забороняється рух по тротуарах (крім дітей до 7-ми років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих).
3. Види кровотеч. Перша медична допомога при кровотечах

Найнебезпечнішим ускладненням ран є кровотечі, які безпосередньо, загрожують життю. Кровотечами нази­вають витік крові з ушкоджених кровоносних судин.

Залежно від характеру ушкодження судин розріз­няють артеріальні, венозні, капілярні та паренхіматозні кровотечі. Надзвичайно небезпечна артеріальна крово­теча, внаслідок якої за короткий проміжок часу з орга­нізму може витекти значна кількість крові. Ознаки ар­теріальної кровотечі: яскраво-червоний колір крові, ви­тікання крові пульсуючим струменем. При венозній кро­вотечі колір крові темніший, витікання крові безпе­рервне, явного струменя не спостерігається. Капілярна кровотеча виникає внаслідок пошкодження дрібних судин шкіри, підшкірної клітковини і м’язів. У цьому випадку кровоточить уся поранена поверхня. Парен­хіматозна кровотеча виникає при пошкодженні внут­рішніх органів (печінки, селезінки, нирок, легень) і зав­жди небезпечна для життя.
Кровотечі бувають зовнішні і внутрішні. При зов­нішній кровотечі кров витікає через рану в шкірі та у видимих слизових оболонках або з порожнин. При внутрішній кровотечі кров виливається в тканини й ор­гани тіла; це називається крововиливом. Швидка втрата одного-двох літрів крові, особливо при тяжких комбіно­ваних ураженнях, може призвести до смерті.

Залежно від виду кровотечі та засобів, що є під ру­кою, при наданні першої медичної допомоги здійснюють тимчасову або повну зупинку кровотечі.

Вас заинтересует