• Предмет: Литература
  • Автор: bogdanasaenko1
  • Вопрос задан 3 месяца назад

помогите СРОЧНО зделайте на фото ДАЮ 20 БАЛЛОВ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: malaevaolena09
0
1 рівень
1 в
2 в
3 в, г
2 рівень
1) Енеїда, Буколіки, Георгіки
2)1. Тому що він ідеалізував Августа. 3.Михайло Білик, Микола Зеров, Андрій Содомора,Іван Франко,Василь Щурат, Петро Гусак- Артемовський,Левко Боровиковський.

4.Боги і доля відігравали велику роль, тому що з їхньою допомогою головні герої робили різні вчинки. 5.Горацій переніс на римський грунт грецьку лірику,він підніс римську лірику до висот
3) В "Енеїді" Вергілій змальовує прибуття Енея та його товаришів після падіння Трої до Італії для заснування римської держави.
4) У вітчизняний час надруковано численні переклади творів Горація українською мовою М. Білика, Миколи Зерова, А. Содомори, Бориса Тена та ін.
3 рівень
1) Роль богів та долі у Вергілія - неосяжна, безмірна, всеоб*ємна. В "Енеїді" Вергілія доля людини цілковито підкорена рішенню богів, і обов*язковою чеснотою вважається неухильне виконання вищих божествених настанов. Наприклад, Еней зустрічається зі жрицею бога Аполона Сивіллою, яка віщує його долю. І герой просить Сивіллу зробити так, щоб він побачився в підземному царстві з тінню батька. Сивілла показує йому, як туди дістатися, вони спускаються в підземне царство Аїда. Там тінь батька Енея вказує йому єдиний

правильний шлях. Еней скористався

цією порадою. Цей епізод свідчить

про те, як герої Вергілія

покладаються на допомогу богів та

долі.
4 рівень
1) Овідій, як і Вергілій та Горацій, належав до почту імператора Ав- густа. Син багатих батьків Овідій за юнацьких років почував себе більш незалежним, ніж старші за нього Вергілій і Горацій. Як і вони, Овідій відвідував гурток Мецената, проте його вабили інші літерату- рні гуртки, популярні в римської «золотої молоді», що дозволяла собі фрондувати проти уряду. Характерна риса його таланту жвава поетична уява. У «Метаморфозах» передусім приваблюють мальовничі картини та майстерність оповідання. Ми потрапляємо до високого палацу Сонця, що весь сяє золотом, і зупиняємось на порозі разом із схвильованим юнаком Фаетоном.

Фаетон умовляє батька дати йому

вогняну колісницю, та слабкі руки не

втримали крилоногих коней — і

сонце зійшло з орбіти.
2) Свою долю порівнював із долею Овідія
- У листі до Осипова 1856 року Шевченко називав Овідія "найдовершенішим створінням". Він любив його твори, не раз на засланні згадував про сумну долю Овідія в листах до друзів, порівнював її зі своєю, - розповідає пані Леся.
Вас заинтересует