1. Яка назва мемуарного нарису, у якій говориться про життя Миколи Зерова в Баришівці, про неокласиків? …
2. Твір або сукупність творів, написаних невіршованою мовою, у яких зображено місто, його життя і мешканців, порушено проблеми містян – ...
3. Сам письменник вказав жанр твору «Дівчинка з ведмедиком» як …
4. Різновид роману, в якому увага зосереджена на аналізі певної інтелектуальної проблеми та внутрішньому світі персонажа – …
5. Дія роману «Дівчина з ведмедиком» відбувається в Києві протягом …
6. Де відбуваються події, описані у творі? …
7. Життя київської інтелігенції в 1920-х рр.- це …
8. Основні проблеми: …
9. Цетральними мотивами твору є: …
10. Хто є оповідачем у творі?
11. Хто він за фахом? Чим займається?
12. Головні герої – …
13.Початок репетиторства головного героя з дочками Олександра Владиславовича Тихменєва – це …
14. Пропозиція Іполита Зині одружитися з огляду на уявлення про обов’язок і порядність чоловіка, який переспав із дівчиною, - …
15. Зіна, бунтуючи проти застарілих цінностей і не знайшовши нових життєвих орієнтирів, стає повією та покінчує життя самогубством. Іполит, дізнавшись про це, звинувачує в трагедії себе й засуджує якнайжорстокіше –…
16. Роман містить філософські відступи. Які саме?

17. Художній прийом, натяк, відсилання до певного літературного твору, сюжету чи образу, історичної події, покликаний розгадати закодований зміст – …
18. Відгомін у художньому творі іншого художнього твору, здійснений не свідомо, а під його впливом – …

Ответы

Ответ дал: thedemonpuper
1

1. Назва мемуарного нарису, у якій говориться про життя Миколи Зерова в Баришівці, про неокласиків - "Баришівські неокласики".

2. Твір або сукупність творів, написаних невіршованою мовою, у яких зображено місто, його життя і мешканців, порушено проблеми містян - "прозова поема" або "прозовий цикл".

3. Сам письменник вказав жанр твору "Дівчинка з ведмедиком" як "роман-метафора".

4. Різновид роману, в якому увага зосереджена на аналізі певної інтелектуальної проблеми та внутрішньому світі персонажа - "роман-дослідження" або "інтелектуальний роман".

5. Дія роману "Дівчина з ведмедиком" відбувається в Києві протягом 1920-х років.

6. Де відбуваються події, описані у творі - в Києві.

7. Життя київської інтелігенції в 1920-х роках - це період поступового розпаду старих цінностей, пошук нових ідей, соціально-політичних перетворень та культурного розмаїття.

8. Основні проблеми, які порушуються в творі, можуть включати проблеми ідентичності, моральних цінностей, соціальних норм, пошуку сенсу життя, любові та самореалізації.

9. Центральними мотивами твору можуть бути пошук істини, духовність, любов, втрата, самопізнання, життєвий шлях та індивідуальна свобода.

10. Оповідачем у творі може бути один з персонажів або невідомий наративний голос.

11. Іполит Зиня - лікар, а його професійна діяльність неясна.

12. Головні герої твору "Дівчина з ведмедиком" - Іполит Зиня, Ірена, Зіна, дочки Тихменєва та інші персонажі.

13. Початок репетиторства головного героя з дочками Олександра Владиславовича Тихменєва - це переворотний момент, коли розпочинається ключовий сюжетний ланцюжок.

14. Пропозиція Іполита Зині одружитися з огляду на уявлення про обов'язок і порядність чоловіка, який переспав із дівчиною - це моральний дилема, з якою стикається головний герой.

15. Зіна, бунтуючи проти застарілих цінностей і не знайшовши нових життєвих орієнтирів, стає повією та покінчує життя самогубством. Іполит, дізнавшись про це, звинувачує в трагедії себе й засуджує якнайжорстокіше - це важкий емоційний поворот у сюжеті, який спричиняє внутрішній конфлікт у головного героя.

16. Роман містить філософські відступи, в яких можуть розглядатись теми смерті, людської існування, моральних дилем, пошуку сенсу життя та інших філософських концепцій.

17. Художній прийом, натяк, відсилання до певного літературного твору, сюжету чи образу, історичної події, покликаний розгадати закодований зміст - це алегорія або аллюзія.


igrapashki: спасибо
Вас заинтересует