СРОЧНОПрочитайте «Співець», . Випишіть із нього художні засоби.Хвороба, з якою так мужньо боролася тендітна молода поетеса Леся Українка, прогресувала. Лікарі радили змінити місце проживання або якомога частіше перебувати у місцевостях із теплим сухим кліматом. Тому Леся Українка часто виїжджала в Крим, у Грузію, до Єгипту. Дуже подобалося їй у Криму. Леся була зачарована природою цього краю. Безмежне море, вільний вітер, бурхливі хвилі, сміливі чайки - все це бентежило душу і самі по собі народжувалися поетичні рядки. У своїх віршах поетеса передає найтонші порухи власної душі, свої болі й радощі, тугу й надії. Так з’являється цикл віршів «Подорож до моря», а ще - «Кримські спогади», який вона присвятила своєму братові Михайлу.

Ответы

Ответ дал: eugenydatsiuk
1

Відповідь:

Символізм: Природа Криму, вільний вітер, бурхливі хвилі та сміливі чайки можуть слугувати символами різних почуттів, духовних станів чи емоцій.

Метафора: Опис природи, яка "бентежить душу і сама по собі народжує поетичні рядки", може бути метафорою творчого процесу та впливу природи на поетесу.

Алегорія: Часті виїзди в різні місцевості можуть слугувати алегорією боротьби з хворобою та пошуком внутрішнього зцілення через зміну оточення.

Описові прийоми: Зображення безмежного моря, вільного вітру, бурхливих хвиль і сміливих чайок використовуються для створення живописного образу природи.

Ліричні вислови: Вірші поетеси передають внутрішні стани, болі, радощі, тугу і надії, що створює ліричний тон та особистісний характер творчості.

Цикл віршів: Спомин про подорожі до моря та Кримські спогади, які присвячені братові Михайлу, можуть формувати цикл віршів, де кожен вірш доповнює і розкриває тему подорожі, природи та особистого переживання.

Ці художні засоби допомагають Лесі Українці висловлювати свої почуття та переживання через образи природи та особистого досвіду.

Пояснення:

Вас заинтересует