• Предмет: Астрономия
  • Автор: vxttwq
  • Вопрос задан 1 месяц назад

допоможіть ще з другим варіантом)​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: kuzmenkon2612
1

Ответ:

1.А

2.Г

3.Б

4.Перша екваторіальна система координат.

За початок відліку в цій системі координат використовують площину екватора QQ′ та найвищу точку небесного екватора Q (точку перетину небесного екватора з небесним меридіаном), а координатами є годинний кут t світила і його схилення

5. За визначенням юліанського календаря рік триває 365,25 днів (додаткова 1/4 дня). За визначенням григоріанського календаря рік триває 365,2422 дня. Ці підрахунки є більш точними, ніж у юліанському календарі.

6.Радіус-вектор планети за однакові проміжки часу описує рівні площі, тобто площі SАН і SСD рівні, якщо дуги АН і СD планета описує за однакові проміжки часу.

7.Зорі випромінюють електромагнітні хвилі різної довжини , але в залежності від температури поверхні найбільше енергії припадає на певну частину спектра.

8.У каталозі до атласу зоряного неба доби 2000р. зірки, яскравіше 6,5 м із зазначеними координатами, не існує. Близько до цієї небесної сфери, із зірок мають буквене позначення, розташована зірка у (гамма) сузір'я Щит. Її координати а = 18 год 29 м; 8 = -14 ° 34 '. Видима зоряна величина 4,675 m. Власного імені зірка не має

9.Змієносець? /не точно/

Вас заинтересует