• Предмет: История
  • Автор: Didlak228
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Уявіть себе сучасником подій 1848 р. (селянином, студентом, представником духовенства або людиною будь-якої іншої соціальної приналежності). Складіть та напишіть повідомлення до газети «Зоря Галицька» щодо ситуації в українських землях на той історичний момент (не більше 10 речень). Повідомлення повинне містити конкретні історичні факти - дати, події, імена і т.д., а також вашу (як сучасника) позицію щодо ситуації, що склалася на той час західноукраїнських землях. Допис пишеться від І особи

Ответы

Ответ дал: Staskorzh
1

Ответ:

Як сучасник, події 1848 року в Галичині створюють загрозу для нашого народу. Надія на політичні реформи та вибори сповнена турбот та нестабільності. Університетські студенти стали активними учасниками демонстрацій, вимагаючи політичних прав і свободи. Виникло нове, прогресивне угруповання "Руська трійця", яке виступало за створення конституційної монархії. Люди на землях Західної України прагнуть свободи слова та права національної самосвідомості. Це важливий момент для нашої країни, коли важливо висловити підтримку суспільних змін та реформ для нашого майбутнього.

Объяснение:

дай будь ласка кращу відповідь буду вдячний:)


Didlak228: Велике дякую
Ответ дал: uwxgfss
0
Шановна редакціє газети "Зоря Галицька",

Я, як студент Львівського університету, не можу уникнути співчуття та занепокоєння, спостерігаючи за складною ситуацією на західноукраїнських землях у 1848 році. Невпинні зміни в Європі призвели до великого руху національних визволення, який знаходить відображення і в наших землях.

З 29 квітня у Відні виникли повстання, які спричинили відставку канцлера Меттерніха та проголошення конституційних свобод. Також у березні угода між угорцями та австрійцями забезпечила свободу слова та преси в Угорщині. У нас, в Галичині, ці процеси викликали велике зацікавлення серед інтелігенції та молоді, прагнучи зрозуміти, як ці зміни вплинуть на наше майбутнє.

Проте, велике розчарування викликають репресії та обмеження національних свобод з боку австрійської влади, зокрема щодо видачі відомих літописців "Руського Тризуба" до влади через їхні національні погляди. Це порушує принципи свободи слова та самовираження, які є основою культурного розвитку нації.

Ми, молоде покоління, віримо у необхідність національної самосвідомості та прагнемо до свободи та справедливості для всіх українців. Наступні події визначать майбутнє нашої країни, і ми готові долучитися до будь-яких зусиль, спрямованих на збереження та розвиток нашої культури та національного духу.

З повагою,
[Ваше ім'я]
Студент Львівського університету
Вас заинтересует