Словотвірний розбір слів: прапрадід, добро, совісна.

Ответы

Ответ дал: grille1521
1

Ответ:

1.

"Прапрадід" складається з кореня "дід" (предок, батько) та префікса "пра-" (дуже великий, дуже старий), який вказує на велику старість чи віддаленість в часі. Таким чином, "прапрадід" означає дуже віддаленого предка чи прадіда.

2.

"Добро" має корінь "добр-", який пов'язаний із поняттям доброти, моральної чистоти. Це слово вживається для позначення морально позитивних якостей, любові, щедрості та інших позитивних аспектів.

3.

"Совісна" виникла від слова "совість". Тут суфікс "-на" вказує на приналежність. Таким чином, "совісна" означає щось, що стосується совісті, моральної свідомості.

Ответ дал: frisik
0

Прапрадід - це складне слово, утворене від слів “пра-” (передість) та “дід” (батько). Таким чином, твірна основа слова - “дід”, а префікс - “пра-”. Спосіб творення - префіксальний 1.

----------------------------------------------------------

Добро - це просте слово, яке не має префіксів та суфіксів. Твірна основа - “добр” 1.

----------------------------------------------------------

Совісна - це складне слово, утворене від слів “совість” та “-на” (суфікс). Таким чином, твірна основа слова - “совіст”, а суфікс - “-на”. Спосіб творення - суфіксальниї

як ти мала на увазі

ДоброСовісна

Добросовісна - це складне слово, утворене від слова “добро” та суфікса “-совісн”. Таким чином, твірна основа слова - “добр”, а суфікс - “-совісн”. Спосіб творення - суфіксальний

Вас заинтересует