За 0,8 кг сиру заплатили 149 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,2 кг такого сиру? Скільки кілограмів сиру можна купити на 105 грн ?
И Пожалуйста скласти умову задачі
СРОЧНО!!!!!
Ответы
Ответ дал:
4
0,8 кг-149 грн
1,2 кг- x грн
0,8/1,2=149/х
Х=1,2•149:0,8=223,5
1,2 кг- x грн
0,8/1,2=149/х
Х=1,2•149:0,8=223,5
Ответ дал:
2
Ответ:
223,5 грн
Пошаговое объяснение:
0,8 кг творога — 149 грн
1,2 кг творога — ? грн
0,8/1,2 = 149/х
0,8 * х = 1,2 * 149
0,8х = 178,8
х = 178,8 : 0,8
х = 223,5
gricajola6:
Там ещё вопрос есть
Скільки кілограмів сиру можна купити на 105 грн ?
Якого творога???
Не знаю сир это или сыр или творог
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад