• Предмет: Литература
  • Автор: vivan2006
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Написати твір на тему:
Чи варто боротися з чумою, якщо її бацила ніколи не вмирає?( за романом А.Камю "Чума").

Ответы

Ответ дал: Klueva000
6

Ответ:

Боротьба зі спалахом чуми ніколи не була простою справою. Кожен у місті відчував на собі тінь страху та несигурності, які поширилася разом із цим хворобливим станом. Але чи варто було боротися з чумою, якщо вона може завжди залишатися чекати в крихітному куточку світу?

Той, хто опинився в середині такої трагедії, шукав відповідь на це запитання у своїй душі, між сумом і вірою в те, що боротьба з нею - це єдиний шлях. Під час таких моментів, люди зближувалися, прагнучи подолати спільне зло, що вважалося безсмертним.

Та чи варто боротися, якщо несподіваність та невизначеність крокують поряд з чумою, яка може виявитися завжди готовою відновити свою потужність? Саме ця безперервна загроза породжувала в людях відчуття безсилля та безнадії, яке ховалось у кожному окремому серці. Боротьба з чумою стає підкресленням нестерпного болю та невизначеності, які стають частиною щоденного життя.

Проте, не зважаючи на безмежну силу чуми, у тому є світло. Бо там, де немає надії, знаходиться людська сила, здатна рухати гори та змінювати хід історії. Так, вартість боротьби з чумою полягає в акцентуванні внутрішньої сили, що з'єднує людей в єдиний фронт протистояння. І навіть якщо бацилус чуми ніколи не помер, це не визначає кінця боротьби, бо сама ця боротьба стала символом волі, рішучості та солідарності, визначаючи гідність людського існування.

Ответ дал: nazarmarchenkonm23
1

Відповідь:

Пояснення:

Воля людини до боротьби з чумою, хоч і знаючи, що її бацили можуть не загинути, визначає її сутність. Відчуття відповідальності перед іншими, співчуття та глибока віра у можливість змінити обставини та полегшити страждання роблять боротьбу значущою. Хоча боротьба з чумою може здатися безсильною, людська доброта й небайдужість надають сил встояти проти непередбачуваного й непокірного.



Вас заинтересует