срочно даю 50

Запишіть речення, розставте пропущені розділові знаки, надпишіть над кожним словом частину мови, побудуйте його структурну схему, зробіть повний синтаксичний розбір (підкресліть члени речения, дайте загальну характеристику всій конструкції і компонентам як простим реченням).


Треба було ще глибоко розуміти що мова тільки та невичерпно багата й гарна яка виплекана твоїм рідним народом яка живиться із народних джерел що ніколи не замулюються​

Ответы

Ответ дал: httpsDariia19901
2
Треба було ще глибоко розуміти, що мова тільки та невичерпно багата й гарна, яка виплекана твоїм рідним народом, яка живиться із народних джерел, що ніколи не замулюються.

**Структурна схема:**
\[ \text{Треба було ще глибоко розуміти,} \]
\[ \begin{array}{cccccccccccccccccc} \text{що} & \text{мова} & \text{тільки} & \text{та} & \text{невичерпно} & \text{багата} & \text{й} & \text{гарна,} & \text{яка} & \text{виплекана} & \text{твоїм} & \text{рідним} & \text{народом,} & \text{яка} & \text{живиться} & \text{із} & \text{народних} & \text{джерел,} & \text{що} & \text{ніколи} & \text{не} & \text{замулюються.} \end{array} \]

**Синтаксичний розбір:**
- Треба було ще глибоко розуміти - складнопідрядний присудок (інфінітивний зворот "треба було розуміти", прислівник "ще", прислівник "глибоко").
- що мова - підмет (сполучник "що", іменник у називному відмінку однини).
- тільки та невичерпно багата й гарна - означення підмета (прислівник "тільки", сполучник "та", прислівник "невичерпно", прикметник у називному відмінку однини, сполучник "й", прикметник у називному відмінку однини).
- яка виплекана твоїм рідним народом - означення підмета (заперечення "не", підмет у родовому відмінку однини, прикметник у давальному відмінку однини, іменник у давальному відмінку однини).
- яка живиться із народних джерел - означення підмета (заперечення "не", підмет у називному відмінку однини, дієприкметник теперішнього часу, сталого відділка, прийменник "із", прикметник у родовому відмінку множини, іменник у родовому відмінку множини).
- що ніколи не замулюються - означення підмета (заперечення "не", сполучник "що", наречник часу "ніколи", дієприкметник теперішнього часу, сталого відділка).
Вас заинтересует