Твір роздум на тему "Друга світова війна у дзеркалі літератури" за творами К.Галчинський "лист з полону" і "пісня про солдатів з вестерплятте" А. Марґул "Про назву концтабору Бухенвальд" Д.Боя "Хлопчик у смугастій піжамі" БУДЬ ЛАСКА, ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!

Ответы

Ответ дал: wolfenstein09
5

Відповідь:

Ось можливий варіант твору-роздуму на задану тему:

Друга світова війна лишила глибокий трагічний слід в історії людства. Її жахи та наслідки знайшли яскраве відображення у світовій літературі. Письменники намагалися осмислити пережите, поділитися правдою про війну з майбутніми поколіннями.

У вірші Костянтина Галчинського «Лист з полону» відчувається розпач полоненого. Скупими рядками автор передає тугу за рідною землею, біль відчуження і самотності на чужині.

У «Пісні про солдатів з Вестерплятте» Галчинський віддає данину поваги патріотичному подвигу польських солдат. Їх мужній опір приречений, але вони стоять до кінця, відстоюючи честь Батьківщини. Ці твори нагадують про трагізм доль безневинних жертв війни.

Оповідання Анатолія Маргула «Про назву концтабору Бухенвальд» розкриває жахіття нацистських таборів. Цинічність їх назв, які маскують справжню сутність, контрастує з апокаліптичними картинами смерті та поневолення людей. Текст пробивається крізь байдужість і змушує замислитися.

Роман Джона Боя «Хлопчик у смугастій піжамі» показує Другу світову очима дитини. Невинна дружба хлопчиків по різні боки концтабірної огорожі символізує трагедію мільйонів історій, перерваних війною. Ця книга вчить співчуттю і гуманізму.

 

Багато творів демонструють те, як Друга світова калічила долі і позбавляла майбутнього цілі покоління. Література дає можливість зберегти пам'ять про ті страшні події, аби вони ніколи не повторилися.


lubnickad: Дякую Велике!
Вас заинтересует