• Предмет: Математика
  • Автор: NinaRyduk
  • Вопрос задан 1 год назад

допоможіть будь ласка​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: den4ick2123
0

Ответ:

1
7.25-5.30=1годину55хвилн- гостювали діти
2
2*3=6-кількість заправок
960/6=160-вартість 1 заправки
160*4=640 вартість 4 заправок

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует