• Предмет: Математика
  • Автор: davidoros167
  • Вопрос задан 1 год назад

5 кг яблук коштують 40 грн. Знайдіть вартість 2 кг груш, ціна яких на 4 грн більша, ніж ціна яблук.

Ответы

Ответ дал: Bigshappy
1
40:5=8
8+4=12
12*2=24грн
Вас заинтересует