5 кг яблук коштують 40 грн. Знайдіть вартість 2 кг груш, ціна яких на 4 грн більша, ніж ціна яблук.
Ответы
Ответ дал:
1
40:5=8
8+4=12
12*2=24грн
8+4=12
12*2=24грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад