Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
так як нам відомо що 5 кг коштує 425 грн знайдемо ціну за 1 кг
425÷5=85
отже 5 кг коштує 425 грн а 3 кг коштує 255 грн
отже зменшилась ціна
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад