16. За 0,8 кг сиру заплатили 140 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,2 кг такого сиру? Скільки кілограмів сиру можна купити на 105 грн? СРОЧНО ДАМ 15 БАЛІВ ЖПЖППЖПЖ
Ответы
Ответ дал:
14
Ответ:
1) За 1,2 кг сиру заплатять 210 грн
1) 1,2 : 0.8 - 3 : 2
2) 140 * 3 : 2 = 210 грн
На 105 гривень можна купити 0,6 кг сиру
1)105 : 140 - 3 : 4
2) 0,8 * 3 : 4 = 0,6 кг сиру
Ответ дал:
1
Ответ:
105грн можно купить 0,6сиру
Пошаговое объяснение:
вот ответ 0,6сиру
Приложения:

Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад