• Предмет: Математика
  • Автор: pelih808
  • Вопрос задан 1 год назад

16. За 0,8 кг сиру заплатили 140 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,2 кг такого сиру? Скільки кілограмів сиру можна купити на 105 грн? СРОЧНО ДАМ 15 БАЛІВ ЖПЖППЖПЖ​

Ответы

Ответ дал: NobodyElse235
14

Ответ:

1) За 1,2 кг сиру заплатять 210 грн

1) 1,2 : 0.8 - 3 : 2

2) 140 * 3 : 2 = 210 грн

На 105 гривень можна купити 0,6 кг сиру

1)105 : 140 - 3 : 4

2) 0,8 * 3 : 4 = 0,6 кг сиру

Ответ дал: altynkakeeva
1

Ответ:

105грн можно купить 0,6сиру

Пошаговое объяснение:

вот ответ 0,6сиру

Приложения:
Вас заинтересует