• Предмет: Математика
  • Автор: kolinkonikita6
  • Вопрос задан 1 год назад

5. Розв'яжи задачу за допомогою пропорції За 3 кг яблук заплатили 60 грн. Скільки коштують 9 кг таких яблук?​

Ответы

Ответ дал: markbykhovskyi
2

Ответ:

60:3=20грн. за один кг яблук
20*9=180грн

Ответ дал: LenaYaremchuk
0

Відповідь: Отже, за 9 кг таких яблук потрыбно заплатити 180 грн.

Покрокове пояснення:

з кг - 60 грн

9 кг - х грн

х = 60 грн*9 кг/3 кг = 180 грн

Вас заинтересует