5. Розв'яжи задачу за допомогою пропорції За 3 кг яблук заплатили 60 грн. Скільки коштують 9 кг таких яблук?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
60:3=20грн. за один кг яблук
20*9=180грн
Ответ дал:
0
Відповідь: Отже, за 9 кг таких яблук потрыбно заплатити 180 грн.
Покрокове пояснення:
з кг - 60 грн
9 кг - х грн
х = 60 грн*9 кг/3 кг = 180 грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад