• Предмет: Физика
  • Автор: alonageregei
  • Вопрос задан 1 год назад

Розрахуйте, на якій висоті має летіти літак для того щоб його потенційна енергія була вдвічі меншою за кінетичну, якщо його швидкість складає 300 км/год

Ответы

Ответ дал: denis20202022
2

Ответ:

Объяснение:

mgh = 0.5 mv^2/2

2 mgh = 0.5 mv^2

4 mgh = mv^2

4gh = v^2

h = v^2 / 4 g

300 км/час = 83 м/с ( 83^2 = 6900)

h = 6900/4*10м/с2 = 172.5 м

Вас заинтересует