• Предмет: Литература
  • Автор: iramular
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Срочно даю 50 балов!!!
Контрольний твір-роздум «Лихоліття війни та доля людини» (за творами розділу «Історичне минуле в літературі»). К.I. Галчинський «Лист з полону», «Пісня про солдатів Вестерплятте». А.Марґул-Шпербер «Про назву концтабору Бухенвальд». I. ВайсҐлас «Круки». Джон Бойн «Хлопчик у смугастій піжамі». ​

Ответы

Ответ дал: ghjkl5555
2

Відповідь:

Контрольний твір-роздум "Лихоліття війни та доля людини" на основі творів розділу "Історичне минуле в літературі":

Людство завжди було свідком війн та їхніх жахіттів, і це тема, яка неодмінно знаходиться відображення в літературі. Твори К.І. Галчинського, А. Марґул-Шпербера, І. Вайсґласа та Джона Бойна дозволяють учасникам крізь призму слова та вигадки відчути біль втрат, героїзм справжніх героїв та драму людського життя під час воєн.

У творах К.І. Галчинського «Лист з полону» та «Пісня про солдатів Вестерплятте» письменник описує долю військовополонених, які стикалися з невизначеністю свого майбутнього та патріотичним викликом. Автор детально розкриває душевні стани героїв, допомагаючи читачам відчути їх болі та надії.

Твір А. Марґул-Шпербера "Про ім'я концтабору Бухенвальд" стає своєю рідною спробою відтворити кошмар в'язниць та концтаборів під час Другої світової війни. Автор звертає увагу на жахливі реалії геноциду та показує, які випробування чекають на тих, хто опиниться в полоні ворога.

Твір І. Вайсґласа "Круки" проливає світло на темну сторону війни, показуючи, як жорстокість та смерть впливають на психіку солдатів. Автор використовує образ круків як символічний елемент, щоб підкреслити жорстокість воєнного конфлікту та його вплив на моральність людини.

Джон Бойн у своєму творі "Хлопчик у смугастій піжамі" розглядає війну з погляду дитини, яка стикається з несправедливістю та розробленням. Цей роман нагадує нам про безглуздість війни та її трагічні наслідки через очі невинного хлопчика.

Загальна тенденція цих творів сталася в прагненні письменників донести до своїх читачів глибокий біль від втрат та невиразного розвитку людей під час воєн. Ці твори залишають нас із запитаннями про те, чи варто ціна війни втрачених життяв та руйнувань, і чи можливо досягти світу та злагоди в сучасному світі.

Пояснення:

Ось контрольний твір, мені не шкода....
Але навіщо, тоді брехати про бали

Вас заинтересует