• Предмет: Литература
  • Автор: gorovyhviktor876
  • Вопрос задан 3 месяца назад

срочно ,ответы на эти 5 вопросов

Приложения:

Ответы

Ответ дал: itsfrei4k
1

Ответ:

на слідучий раз пиши а не кидай картинками)

Объяснение:

Час подій у романі «Собор Паризької Богоматері» В.Гюго:

Події у романі «Собор Паризької Богоматері» розгортаються в середньовіччі, зокрема в XV столітті. Головна частина роману відбувається в середині століття, в період з 1482 по 1492 рік, коли паризький собор, який слугує основною драматичною ареною твору, перебуває в руйнівному стані. Роман вражає своєю деталізацією описів життя та архітектурних особливостей середньовічного Парижа.

Ставлення романтиків до спохи середньовіччя:

Романтики сприймали середньовіччя як період таємничості, неповторності та загадковості. З одного боку, вони бачили його як епоху жорстоких покарань і безжального суспільства, але, з іншого боку, вони відзначали його велич архітектурних шедеврів. Романтики прагнули відтворити та прекрасити образи середньовіччя в своїх творах, вкладаючи в них романтичний ідеал часів лицарства та рицарської честі.

Ставлення до середньовіччя у романі Люго:

У романі Люго "Спогади", написаному під впливом романтизму, відчувається романтична гіперболізація та ідеалізація середньовіччя. Люго підкреслює велич і прекрасні сторони середньовіччя, звертаючи увагу на архітектурні шедеври та витонченість розуміння честі та моралі.

Рівень свідомості народу в споху середньовіччя:

У середньовіччі рівень свідомості народу був низьким. Більшість населення було аналфабетичним, залежним від церковних приписів та феодальних структур. Домінувала темна атмосфера невідомості та соціальної нерівності.

Зміни в свідомості з настанням Відродження:

З настанням Відродження відбулася кардинальна зміна в свідомості народу. Під впливом нових ідей, вчень та наукових відкриттів, людська думка стала вивільнятися від догматичних церковних приписів. Автори Відродження, такі як Шекспір, Сервантес та інші, у своїх творах показують процес визволення людської думки та виходження з-під влади традиційних суспільних уявлень.

Вас заинтересует