• Предмет: Литература
  • Автор: adernukanastasia158
  • Вопрос задан 1 год назад

продовженя оповідання ,, Останній Дюйм"​

Ответы

Ответ дал: pogonetssanya
1
Настане вечір, із золотавим сонцем, яке плавно втопає у край горизонту, намалюючи весняний обрій. Вуличні ліхтарі спливатимуть своїми ніжними вогнями, позиваючи до життя нічний світ. У цьому місті час іде своїм обраним шляхом, ніби художник на полотні, що створює свої шедеври.

Головний герой, Джейк, стоїть на центральній площі, а перед ним відкривається величезний кіоск. Неяскраві вивіски магазинів зникають, і на їхньому місці з'являється світлячок віконечка кіоску. Він вирішив подивитися, що там можна знайти.

Закрокувавши всередину, Джейк опинився в казковому магазині. Стелі тут вишиті зорями, полиці - срібним промінням книг. Книги розкривають свої обкладинки, манячи читача у світ фантазій та нескінченних пригод. Він вибрав одну, що виглядала особливо дивно, наче двері в інший світ.

Замкнувшись у своєму особливому кутку, Джейк почав читати. Сторінки тремтіли під його пальцями, а слова оживали, виходячи за рамки паперу. Час ставав непомітним, а Джейк занурювався у світ словесних чарів. В кожному абзаці відчував магію, що вражала його серце.

Оповідання продовжується, і Джейк не може відірвати погляд від книги. Час сповільнюється, а зорі на стелі казкового магазину розцвітають як квіти ночі. Усе навколо стає частиною оповідання, а Джейк - його головним персонажем, відкриваючи нові сторінки власного життя.

Так весна вирушає в нічний світ, а "Останній Дюйм" розкриває в собі нескінченні можливості і невідомі пригоди.
Вас заинтересует